brakujące tłumaczenie: en.general.general.skip_content

Twój Koszyk

Zamknij koszyk

Co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich pięciu lat

Dr Joe Dispenza / 29 września 2017

What We Accomplished in the Last Five Years

We wrześniu odbyliśmy 19th i końcowe warsztaty zaawansowane, kończące prawie pięć lat badań naukowych. Spośród ponad 700 studentów uczęszczających do Indian Wells Resort w Palm Springs w Kalifornii, 82% było uczestnikami po raz pierwszy. Grupa była podekscytowana, entuzjastyczna, chętna i spójna. W rezultacie energia, którą zarejestrowaliśmy w pomieszczeniu, pobiła wszelkie rekordy naszych poprzednich pomiarów warsztatowych. Ponadto, według naszych pomiarów Sputnika, medytacja szyszynki w tej grupie była jedną z najlepszych w historii.

Jak zwykle, mieliśmy ochotników - zainteresowanych dalszym odkrywaniem naukowym - podłączonych do monitorów zmienności tętna w celu pomiaru koherencji serca. Zmierzyliśmy również energię wokół ciał ludzi przed i po wydarzeniu za pomocą odczytów GVD. Jednym z najbardziej znaczących aspektów tego wydarzenia był wzrost energii w pomieszczeniu po każdej medytacji. Było to wyjątkowe, ponieważ zazwyczaj energia grupy spada w różnych momentach w ciągu czterech dni. Pod koniec każdego dnia pokazywaliśmy naszym uczniom, w jaki sposób energia, którą wnieśli do pola, wciąż rośnie - energia, która była dostępna do leczenia ciał, tworzenia przyszłości i manifestowania mistycznych doświadczeń.

Ostatniego dnia imprezy zarejestrowaliśmy nasze najwyższe w historii pomiary pomieszczenia. Poprzedni rekord był z Bonn w Niemczech z grupą 1550 osób. Fakt, że mieliśmy więcej energii w pokoju na końcu Indian Wells niż w Bonn w Niemczech, jest fascynujący, ponieważ oznacza, że ​​w pomieszczeniu, w którym znajdowało się mniej niż połowa ludzi, było więcej energii. Innymi słowy, mieliśmy połowę materii i dwa razy więcej energii, lub inaczej mówiąc - połowę cząstek i dwukrotnie większą intensywność funkcji falowej. To dobry wskaźnik, że osoby te były połączone i emitowały energię i wnosiły do ​​niej energię. Ponadto energia w pokoju nadal wzrastał, gdy nasi uczniowie wykonywali medytacje podczas chodzenia w znacznej odległości od sali. Gdy szli jako przyszłe ja w innym miejscu, w oba dni praktykowaliśmy medytację chodzenia, energia w pokoju wzrosła wyżej niż to, co zostało zarejestrowane podczas naszej pierwszej medytacji tego wydarzenia. Pomyśl o tym. Sugeruje to, że gdy nasi uczniowie szli w znacznej odległości od sali balowej, miało to wpływ na miejsce, w którym przebywali poprzedniego dnia. Czy jest więc możliwe, że to, co robili, wpłynęłoby na to, gdzie byli (przeszłość), gdzie są (teraźniejszość) i gdzie będą (ich przyszłość)? To zapowiada, że ​​kiedy zmieniasz swoją energię, wpływasz na wszystkie aspekty swojego życia.

Razem stworzyliśmy naukową historię

Kiedy w 2013 roku zaczynaliśmy nasze zaawansowane warsztaty, chcieliśmy sprawdzić, czy możemy ilościowo zmierzyć transformację. Zrobiliśmy to, wykonując badania mózgu przed i po, aby określić, czy po czterech dniach treningu możemy obiektywnie zmierzyć, czy zmiany zachodzą nie tylko w umyśle danej osoby, ale iw jej mózgu. Staraliśmy się również zmierzyć poziomy koherencji (zarówno w mózgu, jak iw sercu), sposób, w jaki pewne obszary mózgu komunikują się ze sobą oraz co dzieje się podczas procesu medytacji, kiedy ludzie pokonują siebie i naprawdę łączą się ze zjednoczonym polem. Zmierzyliśmy ilość energii, z jaką dana osoba przyszła na to wydarzenie i jak to się zmieniło, kiedy wyszła. Udało nam się zarejestrować, zmierzyć i zademonstrować, jak dana osoba może wpływać na ich ośrodki energetyczne, wpływając na ich autonomiczny układ nerwowy. Wreszcie, w minionych latach, zanim zaczęliśmy wykonywać pomiary, ludzie często mówili, że energia w pomieszczeniu jest niewiarygodnie wysoka, więc chcieliśmy sprawdzić, czy to prawda. Okazuje się, że tak.

Inną rzeczą, którą chcieliśmy zbadać, było sprawdzenie, czy dana osoba jest w stanie utrzymać spójność serca przez dłuższy czas. Czy nasi uczniowie mogliby regulować stany wewnętrzne niezależnie od warunków w ich otoczeniu - i uczynić z tego umiejętność? Chcieliśmy również zmierzyć zmiany genetyczne, neuroprzekaźniki, ekspresję białek (w wyniku zmian genetycznych) i zmiany hormonalne.

Z przyjemnością mogę powiedzieć, że zrobiliśmy to wszystko z lepszymi rezultatami, niż moglibyśmy sobie kiedykolwiek wyobrazić. W konsekwencji stworzyliśmy historię naukową, której wyniki zestawiłem w mojej nowej książce Stawanie się nadprzyrodzone: jak zwykli ludzie robią coś niezwykłego, ukaże się pod koniec października. Kiedy zaczynaliśmy nasze pomiary, nigdy nie sądziłem, że zobaczymy ten rodzaj pomiarów, które zarejestrowaliśmy - pomiary, które są tak daleko poza naturalnymi i normalnymi - ale pomiary, które dowodzą, że wszyscy mamy zdolność do bycia nadprzyrodzonymi.

Przejście z roku 2017 na 2018 oznacza koniec cyklu i początek nowego. Chociaż nadal będziemy wykonywać pomiary naukowe, formą naszych warsztatów będą tygodniowe rekolekcje. Dlaczego? Ponieważ pod koniec kilku dni, kiedy ludzie dopiero zaczynają się przebijać, muszą wracać do domu. Więc pomyślałem-co się stanie, jeśli damy im trochę więcej czasu na wycofanie się z ich życia, aby mogli naprawdę stworzyć nową przyszłość i naprawdę stać się nadprzyrodzeni?

Podejrzewam, że będziemy tworzyć więcej historii naukowej, ale na znacznie większym i bardziej osobistym poziomie dla naszych uczniów. Nasi uczniowie nie będą już uczyć się historii - będą tworzyć historię.

Wierzymy w

możliwość

moc do zmiany siebie

zdolność organizmu do leczenia

niezwykłe

świętujemy życie

cuda

wyższa miłość

przyszłość

postawa

dowód

siebie

niewidoczne

mądrość

nasze dzieci

synchronizacje

wolność

nasi starsi

umysł nad materią

Czy wierzysz? Dołącz do ruchu społecznego

* Wypełniając ten formularz, rejestrujesz się, aby otrzymywać nasze e-maile i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie