brakujące tłumaczenie: en.general.general.skip_content

Twój Koszyk

Zamknij koszyk

Życie - wielka inicjacja

Dr Joe Dispenza / 06 grudnia 2018

Life - The Great Initiation

Jednym ze sposobów, w jaki możemy spojrzeć na życie, jest to, że jest to seria wydarzeń, których celem jest rzucenie nam wyzwania do podejmowania decyzji i wyborów. W związku z tym można powiedzieć, że życie jest inicjacją lub testem. Aby przejść inicjację, musisz wziąć to, czego się nauczyłeś (filozofię, teorię, wiedzę i informacje) i zastosować to do wydarzenia lub decyzji. Jeśli zostanie to zrobione poprawnie, powinno to zapewnić nam nowe doświadczenie, inne niż nasze rutynowe życie.

Nowe doświadczenia pojawiają się, gdy nasze zachowanie jest zgodne z naszymi intencjami, gdy nasze działania są równe naszym myślom i gdy nasz umysł i ciało działają jako jedność. To doświadczenie dodatkowo wzbogaca obwody intelektualne utworzone w wyniku zdobywania wiedzy. Gdy aplikacja wiedzy zaczyna tworzyć więcej połączeń w naszym mózgu, zmodernizowane obwody sygnalizują innej części mózgu, aby wytworzyła substancję chemiczną - której produkt końcowy nazywany jest emocją lub uczuciem. Ponieważ doświadczenia, które przyjmujemy w środowisku, prowadzą do emocji, które tworzą sygnały chemiczne, które wpływają na nasze geny, w momencie, gdy świadomie ucieleśniamy emocje związane z tym doświadczeniem, zmieniamy nasze genetyczne przeznaczenie, wybierając i instruując nową ekspresję genów. Powtarzanie tego z biegiem czasu pozwala nam neurochemicznie uwarunkować nasz umysł i ciało, aby działały jako jedność - innymi słowy, kiedy zrobiłeś coś tak wiele razy, że twoje ciało teraz wie, jak to zrobić, tak samo jak umysł, staje się wrodzona, bezwysiłkowa i druga natura. Teraz masz stają się wiedza, co oznacza, że ​​stworzyłeś nowy stan istnienia, o którym nie musisz świadomie myśleć.

Zachowanie świadomości podczas inicjacji życia

Na naszych tygodniowych warsztatach dajemy naszym uczniom narzędzia do zachowania świadomości i świadomości podczas pokonywania wyzwań życiowych, zamiast pozwalać, aby nieświadome programy decydowały o wynikach. W ten sposób stworzyliśmy zadania, w których nasi uczniowie muszą dokonać wyboru, czy zastosować filozofię, której się nauczyli, i rozwinąć ją w umiejętność (jak i przenieś to na wyższy poziom) lub daj się złapać starym znajomym emocjom, takim jak strach, niepokój, cierpienie, zwątpienie, frustracja lub osąd. Daje to naszym uczniom możliwość dokonania innego wyboru za pomocą narzędzi, których ich nauczyliśmy, a także przypomnienia im, że kiedy dokonują innych wyborów, wkraczają w nieznane. Kiedy nasi uczniowie rozwijają umiejętności tworzenia spójności mózgu i serca w obliczu tych wyzwań (zamiast siedzieć w pokoju z zamkniętymi oczami podczas medytacji podczas słuchania delikatnej muzyki), wtedy zaczynamy dostrzegać największe zmiany.

Większość ludzi żyje według nieświadomego programu, w którym moment, w którym wypowiadają jakąś osobę, rzecz lub doświadczenie, sprawia, że ​​czują lub myślą w jakiś sposób, w istocie mówią, że coś poza nimi kontroluje sposób, w jaki myślą i czują. To jest mentalność ofiary, ale jeśli wierzysz, że sposób, w jaki myślisz i czujesz, może zmienić twoje życie, to nie byłbyś ofiarą - patrzyłbyś na swoje życie jak na test - Nie będę już myśleć ani reagować w przewidywalny sposób. Zamiast tego podjąłbyś wyzwanie, by być większym niż twoje ciało, większym niż twoje środowisko, większym niż czas i większym niż stare emocje i nawyki, które rządziły twoim życiem przez tak długi czas. W ten sposób uczeń staje się mistrzem.

Naszym zadaniem jako studenta życia jest przejście od filozofa przez inicjację do mistrza; od umysłu do ciała do duszy; od wiedzy przez doświadczenie do mądrości; od myślenia do robienia do bycia; i od uczenia się głową, stosowania jej rękami i znajomości na pamięć. Dobra wiadomość jest taka, że ​​mamy do tego całą biologiczną i neurologiczną maszynerię.

Dlaczego więc istnieją inicjacje? Inicjacje istnieją po to, aby skłonić nas do wyjścia z naszych programów w coś bardziej instrumentalnego dla naszej własnej ewolucji. W ten sposób ewoluujemy.

Wierzymy w

możliwość

moc do zmiany siebie

zdolność organizmu do leczenia

niezwykłe

świętujemy życie

cuda

wyższa miłość

przyszłość

postawa

dowód

siebie

niewidoczne

mądrość

nasze dzieci

synchronizacje

wolność

nasi starsi

umysł nad materią

Czy wierzysz? Dołącz do ruchu społecznego

* Wypełniając ten formularz, rejestrujesz się, aby otrzymywać nasze e-maile i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie